Wyślij wiadomość
produkty
Cases
Home >

TOPTION INSTRUMENT CO.,LTD Cases

Wydarzenia
Contact Us
86-29-88763980
Contact Now
Najnowszy przypadek firmy Co to jest parownik rotacyjny

Co to jest parownik rotacyjny

W sprawieParnik obrotowyjest powszechnym sprzętem laboratoryjnym, składającym się z silnika obrotowego, kolby destylacyjnej, kolby odzyskowej, kotła grzewczego, rurki kondensatora i innych części.Stosowany jest głównie do ciągłej destylacji lotnych rozpuszczalników w warunkach obniżonego ciśnienia i jest szeroko stosowany do koncentracji na dużą skalę, suszenie, ekstrakcja i odzyskiwanie próbek. Jest to idealny sprzęt do badań naukowych i masowej produkcji przemysłowej w dziedzinie chemicznej, farmaceutycznej, żywności, ochrony środowiska,i uniwersyteckich dziedzin.   Rotacyjny parownik nieprzerwanie destyluje dużą liczbę lotnych rozpuszczalników w warunkach obniżonego ciśnienia,i koncentracja roztworu ekstrakcyjnego i destylacja roztworu odbierającego mogą oddzielić i oczyszczyć produkty reakcjiKolba rotacyjna o dużej pojemności jest używana do zwiększenia powierzchni parowania,który jest umieszczany w kąpieli wodnej o obniżonym ciśnieniu i podgrzewany podczas obrotu, aby roztwór wyparował przez dyfuzję skutecznie.
2024-01-31
Czytaj więcej
Najnowszy przypadek firmy Wprowadzenie reaktora szklanego

Wprowadzenie reaktora szklanego

Naczynie reakcyjne, czyli szklany reaktor, jest pojemnikiem używanym do reakcji fizycznych lub chemicznych w eksperymentach takich jak synteza materiałów, destylacja i koncentracja.Ma takie funkcje jak ogrzewanie, parowanie, chłodzenie i szybkie mieszanie.     W zależności od materiału reaktora istnieją dwa rodzaje reaktorów: reaktory ze szkła i reaktory ze stali nierdzewnej.   W zależności od struktury reaktora, istnieją reaktory szklane jednowarstwowe, dwuwarstwowe i trójwarstwowe.Rodzaj użytego reaktora zależy od zewnętrznych warunków reakcji mieszaniny surowców.
2024-01-05
Czytaj więcej
1
Sitemap |  Privacy Policy | China Good Quality wyparowany film Supplier. Copyright © 2024 toption-china.com . All Rights Reserved.